Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir CYLEX?

S.C. CYLEX Tehnologia Informaţiei S.N.C. Ir reģistrēts Rumānijā un pārvalda tiešsaistes biznesa katalogus zem zīmola nosaukuma CYLEX

Uzņēmumu reģistrācija mūsu biznesa katalogā ir bezmaksas un prezentāciju lapas parasti var atrast meklētājprogrammā, pirmajos desmit rezultātos.

CYLEX ir arī izveidojis biznesa katalogus citās valstīs. Mūsu biznesa katalogi piedāvā iespēju lietotājiem novērtēt uzņēmumus, sniegt savu viedokli par produktiem un pakalpojumiem. Kā, piemēram, biznesa katalogā: Dienvidāfrika, Spānija, Kanāda, Austrālija, Ungārija, Francija, Itālija, or the ASV.

Tie ir tiešsaistes biznesa katalogi, sociālā tīkla tīmekļa vietnes veidā . Lietotāji var novērtēt biznesa katalogā reģistrēto uzņēmumu produktus un pakalpojumus. Reģistrētajiem uzņēmumiem ir iespēja augšupielādēt bezmaksas video klipus, attēlus, rakstus, jaunumus, produktus un sadarbības pieprasījumus.

2. Kā es varu pievienot savu uzņēmumu bez maksas?

Lai pievienotu uzņēmumu, Jūs varat izmantot Reģistrēt Uzņēmumu saiti no mājaslapas https://www.cylex.lv

3. Kā es varu atjaunināt sava uzņēmuma informāciju CYLEX Biznesa Katalogā?

Ir divas iespējas kā nomainīt sava uzņēmuma informāciju mūsu biznesa katalogā. Ja Jums vēl nav paroles, lūdzu, noklikšķiniet uz Rediģēt šo ierakstu saites savā uzņēmuma prezentācijas lapā. Ja parole nav aktivizēta, Jūsu veiktās izmaiņas pārbaudīs mūsu darbinieki.

Ja Jūsu rīcībā ir Jūsu uzņēmuma CYLEX ID un parole, lūdzu, izmantojiet Ielogoties opciju no jebkuras lapas https://www.cylex.lv vai Rediģēt šo ierakstu saiti no Jūsu uzņēmuma prezentācijas lpas. Pēc ielogošanās Jūs varat atjaunināt un pielāgot uzņēmuma datus, tiešsaistē, negaidot CYLEX darbinieku apstiprinājumu. Jūs arī varat jebkurā laikā nosūtīt mums izmaiņas, kuras vēlaties veikt, uz e-pastu info@cylex.lv

4. Kāpēc ir atšķirība meklēšanas rezultātos starp uzņēmumiem ar detalizētu prezentācijas lapu un uzņēmumiem bez jebkādas informācijas par viņu prezentācijas lapu?

CYLEXā visiem uzņēmumiem ir iespēja iepazīstināt detalizēti ar sevi gan latviešu gan citā valodā un norādīt informāciju par saviem produktiem un pakalpojumiem, darba laikiem, un pievienot logo. Jo detalizētāks izklāsts (uzņēmuma apraksts, pakalpojumu un produktu saraksts) būs, jo labāki būs meklēšanas rezultāti CYLEX biznesa katalogā un citās meklētājprogrammās, kā piemēram, Google.

5. Vai Jums ir digitālais maršruta plānotājs, kuru es varētu izmantot bez maksas?

Jā, mums ir. Ar mūsu digitālā maršruta plānotāja palīdzību Jūs varēsiet apskatīt detalizētu maršrutu no vienas adreses līdz otrai. Jūs varēsiet ievietot arī šo maršruta plānotāju sava uzņēmuma mājas lapā.

Jā, mums ir. Ar mūsu digitālā maršruta plānotāja palīdzību Jūs varēsiet apskatīt detalizētu maršrutu no vienas adreses līdz otrai. Jūs varēsiet ievietot arī šo maršruta plānotāju sava uzņēmuma mājas lapā.

6. Kā es varu izlabot sava uzņēmuma ģeogrāfisko atrašanās vietu kartē?

Jūsu prezentācijas lapā, izmantojot Rediģēt šo ierakstu vai Ielogoties, Jūs varēsiet izmainīt kartē trašanās vietu. Ievelciet sarkano marķieri pareizajā vietā un saglabājiet.

7. Kāpēc atrašanās vietas bultiņa ir nepareizā vietā?

Tieša saikne starp karti un adresi ir izveidota ar automatizētu programmatūru. Tāpēc ir iespējams, ka, līdzīgu nosaukumu ielām vai ceļiem kartē parādās cita iela ar līdzīgu nosaukumu, ne tā, kuru Jūs meklējāt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

8. Kā mans uzņēmums var būt reģistrēts Cylex, ja nekad neesmu pievienojies šim biznesa katalogam?

CYLEX nepārtraukti uzrauga publisko uzņēmumu internetā, kas reģistrēts mūsu meklēšanas sistēmā pēc noteiktiem kritērijiem, un pēc tam izveido kā meklēšanas rezultātus. Kas attiecas uz funkcijām, mūsu katalogs neatšķiras no citām meklētājprogrammām, piemēram, Google, kas vāc datus, un parāda tos savās lapas saitēs. CYLEXā ir arī uzņēmumi, kurus ir pievienojuši to pārstāvji caur Reģistrēt uzņēmumu

10. Kāpēc mani atjauninjumi neparādās tiešsaistē?

Ja tiek izmantota Rediģēt šo ierakstu saite lapā ar Jūsu uzņēmuma aprakstu, Jums ir iespēja lūgt rediģēšanu, uzņēmuma prezentācijas lapā aizpildot veidlapu. Atjauninātos datus, pirms publicēšanas tiešsaistē, pārbaudīs mūsu darbinieki. Ja izmaiņas nav tiešsaistē, tātad apstiprināšanas process vēl nav pabeigts.

12. Gadījumā, ja mans uzņēmums ir pārtraucis darbību, kā es varu izdzēst to no CYLEX Biznesa Kataloga?

Ja Jūsu uzņēmums vairs nav aktīvs, vai kāds no tā meitasuzņēmumiem vairs neeksistē, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@cylex.lv un Jūsu uzņēmuma prezentācijas lapa tiks dzēsta no mūsu datu bāzes. Dzēšanas procesu var veikt tikai CYLEX darbinieki.

13. Kā manu uzņēmumu varētu vieglāk internetā atrast?

Pilnveidojiet uzņēmuma prezentāciju, turklāt bez apraksta, ievietojiet arī pēc iespējas vairāk atslēgvārdus, kas atbilst Jūsu uzņēmuma uzņēmējdarbības veidam. Jo vairāk atslēgvārdus ievietosiet sava uzņēmuma prezentācijas lapā, jo vairāk pozitīvu meklēšanas rezultātu Jūs iegūsiet, gan mūsu datu bāzē gan arī citās meklētājprogrammās, piemēram, Google vai Yahoo. Ja vēlāk vēlēsieties pievienot vairāk atslēgvārdus, noklikšķiniet uz Ielogoties saite, lai ieietu savā kontā vai aizpildiet pirmo datu atjunošanas formulāru, noklikšķinot uz Rediģēt šo ierakstu saites, sava uzņēmuma prezentācijas lapā.

14. Kāpēc ir nepieciešami atslēgvārdi?

Atslēgvārdi prezentē produktus, pakalpojumus un zīmolus, kurus interneta lietotāji meklē. Plašāks atslēgvārdu saraksts ir lielāka iespējamība tikt atrastam meklēšanas rezultātos. Piem., ja Jūsu uzņēmums ir viesnīca, atslēgvārdi varētu būt: viesnīca, istaba, naktsmītne, vannas istaba, restorāns, tūrisms, baseins, vienvietīgs nummurs, divvietīgs numurs u.c., atkarībā no piedāvātajiem pakalpojumiem.

15. Kā es varu priekš sava uzņēmuma saņemt paroli?

Lai atjauninātu uzņēmuma informāciju ar Ielogoties saiti un izmaiņas veiktu tiešsaistē, Jums būs vajadzīgs uzņēmuma CYLEX ID un parole. Ja Jums gadījumā nav paroles vai esat to aizmirsis, varat to iegūt, rakstot mums uz info@cylex.lv

16. Vai es varu tam pašam uzņēmumam CYLEXā pievienot vairākas filiāles/ meitasuzņēmumus?

Ja Jūsu uzņēmums ir pārstāvēts vairākās vietās, Jūs varat ievietot atsevišķi mūsu datubāzē katru filiāli, veikalu, staciju vai darbnīcu, rīkojoties tāpat parastajā veidā Reģistrēt uzņēmumu.

17. Kā mans uzņēmums var iegūt prioritāti, lai būtu redzams vienmēr starp pirmajiem meklēšanas rezultātiem?

Kārtību, uzņēmumu meklēšanas rezultātu lapās, nosaka atslēgvārda atbilstība. Tomēr, vienmēr pirmie ir uzņēmumi, kas atbilst meklēšanas kritērijiem un piedāvā īpašos piedāvājumus, kā arī uzņēmumi ar augstu reitingu, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm.

18. Kādus vēl bezmaksas pakalpojumus piedāvā man CYLEX?

Jūsu prezentācijas lapā, ar Rediģēt šo ierakstu saites palīdzību vai Ielogoties saiti, Jūs varat publicēt piedāvājumus, rakstus, jaunumus, izveidot produktu un pakalpojumu katalogu, augšuplādēt prezentācijas video, u.t.t., visi šie pakalpojumi tiek optimizēti Google meklētājā.

19. Kā es varu izveidot kontu CYLEX portālā?

Jums tikai jāveic Ātrā reģistrēšanās kā CYLEX portāla dalībniekam un jāizpilda norādījumi.

20. Kādas ir priekšrocības kā CYLEX portāla dalībniekam?

Kā CYLEX portāla reģistrētam lietotājam, Jums ir tiesības rakstīt atsauksmes un komentārus, kas tiks publicēti tiešsaistē, automātiski, bez CYLEX darbinieku iesaistīšanas, kas nozīmē, lasīšanu un izlemšanu, vai ziņa tiks publicēta vai nē. Turklāt, Jūs varat iegūt jaunus draugus, piedalīties atsauksmju konkursos, sūtīt un saņemt e-pastus, personalizēt savu profilu ar fotoattēlu un citu informāciju, ko uzskatīsiet par lietderīgu.

21. Kā es varu izmainīt savu profilu CYLEX portālā?

Jums ir nepieciešams tikai Ielogoties un izvēlēties Rediģēt savu profilu opciju.

22. Ko nozīmē kategorija “uzaicinātie draugi“?

Par Uzaicinātajiem Draugiem tiek uzskatīti visi draugi, kurus esat uzaicinājis no sava CYLEX konta un kuri ir uzklikšķinājuši "Pieņemt Uzaicinājums" tieši no e-pasta bez pašu reģistrēšanās. Piesakieties savā CYLEX kontā, izmantojiet "Meklēt draugus" no Jūsu e-pasta kontaktiem un uzaiciniet pēc iespējas vairāk draugu.

23. Kāpēc CYLEX ir bezmaksas?

Kad mēs sakām, ka mūsu pakalpojumi ir bezmaksas, mēs domājam, ka tie ir pilnīgi bez maksas. Izveidojot sava uzņēmuma prezentācijas lapu, augšupielādējot savu produktu attēlus, gūstot labumu no piedāvājumiem, un viss pārējais ir bez maksas. Šī vietne ir pilnībā finansēta ar diskrētām reklāmām, izvietotām lapā. Mēs neko nepārdodam, un mēs negribam, lai Jūs kaut ko iegādātos. Mūsu pakalpojumiem nav nekādas saistības vai nosacījumu.

24. Kas ir īpašie piedāvājumi?

Īpašie piedāvājumi ir atlaides, akcijas vai citas finanšu priekšrocības, kas ir izteiktas procentos vai cenā, un ko piedāvā uzņēmumi, sakārtotas pēc https://www.cylex.lv priekš CYLEX Biznesa Kataloga lietotājiem.

25. Kāda veida priekšrocības ir uzņēmumiem, kuri publicē īpašos piedāvājumus?

Uzņēmumi, kuri CYLEX Biznesa Katalogā publicē īpašos piedāvājumus, iegūst prioritāti meklēšanas rezultātos uz laiku,kamēr īpašais piedāvājums ir aktīvs. Šādā veidā uzņēmums iegūst vairāk klientus un tiek paaugstināti ienākumi, neieguldot nevienu centu CYLEX atlaižu kampaņā. Viss, kas Jums ir jāizdara Jāielogojās un jāizvēlās Īpašie Piedāvājumi no izvēlnes.

26. Kā Jūs varat izmantot CYLEX Īpašo piedāvājumu Kuponus?

Izdrukājiet kuponu un parādiet to pirms derīguma termiņa beigu laika, pirms samaksas vai vienkārši dariet redzamu kupona kodu speciālajā piedāvājumā. Iesakiet saviem draugiem darīt tāpat. Mēs esam ļoti ieinteresēti Jūsu, kā patērētāja, pieredzē. Dalieties tajā ar mums https://www.cylex.lv.

27. Kur es varu atrast vairāk informāciju par CYLEX Biznesa Kataloga Īpašajiem Piedāvājumiem?

Viss, kas Jums ir jāizdara, jāienāk Īpašie Piedāvājumi sadaļā un tur Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

28. Mēs vienmēr virzamies uz priekšu. Mūsu mērķis ir nepārtraukti attīstīties.

CYLEX ir vairāk nekā desmitgades pieredze tirgū. Šādas ilgas pastāvēšanas iemesls ir nepārtrauktas rūpes, lai tiktu izpildītas klientu vajadzības.