Kas ir CYLEX?

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi starptautiskajā tirgū, CYLEX pārvalda tiešsaistes biznesa katalogus, kurus katru dienu apmeklē vairāk nekā 1 miljons lietotāju vairāk nekā 30 valstīs.

CYLEX Tiešsaistes Biznesa Katalogs Eiropā

Kas padara mūs unikālus?

CYLEX nodrošina atbilstošus meklēšanas rezultātus lietotājiem, klientiem precīzus uzņēmējdarbības sarakstus. Uzņēmumi savā profila lapā var parādīt visu, ko klients varētu meklēt, kā piemēram, Google kartes un ceļa-plānotāju, darbalaikus, cenrāžus, ēdienkartes, produktu un pakalpojumu katalogus, bukletus, brošūras u.c. Ar mūsu īpašo piedāvājumu funkciju uzņēmumi var pat piedāvāt atlaides klientiem, kuras tiek iegūtas ar CYLEX palīdzību. Mēs esam sapratuši, ka atsauksmes ir ļoti svarīgas klientiem, jo, tās lasot , viņi var gūt labumu no citu lietotāju pieredzes. Mūsu katalogā lietotājiem ir iespēja lasīt viedokļus, vai rakstīt atsauksmes par uzņēmumiem vai produktiem un pakalpojumiem, ko tie piedāvā. CYLEX piedāvā iespēju popularizēt savu uzņēmumu ar tā iekļaušanu starp pirmajiem rezultātiem meklētājprogrammās. Šādi mēs palīdzam Jūsu potenciālajiem klientiem Jūs vieglāk atrast un iegūt nepieciešamo informāciju par Jūsu uzņēmumu. Mūsu saraksti ir efektīvi un bez maksas. Mūsu lietotāji un reģistrētie uzņēmumi ir pirmajā vietā, tāpēc mēs darīsim visu iespējamo, lai koncentrētos uz viņu prasībām un cītīgi strādāsim pastāvīgi pilnveidojot mūsu mājas lapu un funkcijas. Lietotāji un uzņēmumi var arī vērsties pie mūsu klientu atbalsta komandas, kas atbildēs uz visiem klientu jautājumiem 48 stundu laikā.

Mūsu komanda

CYLEX pārstāv komanda no 250 speciālistiem dažādās jomās: tiešsaistes mārketings, meklētājprogrammu mārketings, web dizains, web programmēšana, klientu atbalsta dienests, datu apstrāde, mobilo pieteikumu attīstība un starptautiskās valodas speciālisti - angļu, vācu, rumāņu, itāļu, spāņu , norvēģu, franču, ungāru, slovāku, grieķu u.c. Mūsu biroji atrodas Vācijā un Rumānijā.


CYLEX palīdz lietotājiem atrast to, ko viņi vēlas.