Jura Jakovina ģimenes ārsta prakse, Valmiera

6 Atsauksmes
Jura Jakovina ģimenes ārsta prakse
Stacijas Iela 26
4201 Valmiera
Mob.nr.:
+371 29 151 077
atjaunināts pirms vairāk kā 6 mēnešiem

Apraksts

Atslēgvārdi:
Medicīniskie Pakalpojumi
Pievienot attēlus

Atsauksmes

, otrdiena, 2018. gada 20. martā

Lai vairāk būtu tādi ārsti kā Juris Jākovins,nevienam neateiks,pieņems visus kaut darba laiks sen jau beidzies,tads ārsts kā Juris Jākovins nauv pelnījis 5 zvaigznītes,bet visas 10 zvaigznītes! Pie viņa ir patīkami braukt kā pie ārsta,nekad neuzglieks, uzklausīs un palīdzēs,nauv tā ka aizej pie kāda cita ārsta,sēdi rinda kā beidzās darba laiks vis brauc otrā diena,nepieņems,bet uzgleks ko atvilkies mans darba laiks ir beidzies,es esmu pati no Smiltenes,braukšanu pie Jūrā Jākovins,jo viņš ir mans ģimenes ārsts,tad kad vadībā man pajautaja, kāpēc es neparnaku uz Smilteni pie ģimenes ārsta,es uzdevu ? Pie kā? Un beigās pateicu tik gudra ārsta kā Juris Jākovins nauv mums Smiltene,kurām esmu ieteikusi savu ģimenes ārstu Juri Jakovinu,visi ir ļoti apmierināti,brauc no Gulbenes no Alūksnes pat no Valkas,nauv svarīgi vai ir pacienta kartiņa vai nauv,visi tiek pieņemti, nevienam netiek atteikts,un visus viņš izarste un dabu uz kājām,tāda ārsta priekšā var novilkt cepuri un paklanīties,liels paldies ka ir vēl tāds dakters kā Juris Jakovins!

, trešdiena, 2018. gada 28. februārī

Ļoti labs un gudrs dakters.

, ceturtdiena, 2017. gada 16. novembrī

Paldies dakterim Jakovinam no mūsu ģimenes un kaimiņiem! Skaidri zinām, ka palīdzību saņemsim katru reizi. Esam viņa aprūpē jau no 1987.gada. Paldies! Paldies! Paldies!

Ilona Āboliņa

, piektdiena, 2017. gada 20. oktobrī

Bija nopietnas problēmas ar veselību. Pašas ārsts nozīmēja pārbaudes, kuras, kā izradījās gala rezultātā nemaz nevarēja uzrādīt īsto vainu. Atnācu pie J.Jakovīna, kad saskāros ar viņa attieksmi, ar patiesu apņemšanās atrast vainu un izarstēt, gandrīz apraudājos. Izgāju visas analīzes, atradām vainu, izdzēru antibiotikus un viss palika labi, lai gan pirms tam vainas dēļ dažas reizes paliku uz gultas bez iespējas pakustēties... Paldies Dievam par tādu ārstu!

, pirms vairāk kā 6 mēnešiem

burvīgs arsts..strada pari saviem spekiem un virs darba laika,pienemot visus gribetajus,kaut darba laiks sen beidzies....

Visas atsauksmes
Uzrakstīt atsauksmi par Jura Jakovina ģimenes ārsta prakse!

Vai tu pazīsti Jura Jakovina ģimenes ārsta prakse? Dalies ar savu pieredzi - uzraksti atsauksmi!